Loading...

Čtyři dny | Four days

Love Bombing

Kolektiv Nesladim (ČR)

7. 10. Sobota
/ 1. premiéra
17:00 Divadlo Archa (Malý sál) Online prodej vstupenek
8. 10. Neděle
/ 2. premiéra
18:00 Divadlo Archa (Malý sál) Online prodej vstupenek
Cena: 300 / 200 Kč

Tahle inscenace vznikla právě pro vás. Bez vás by ani nemělo smysl o ní uvažovat. To, že se přijdete podívat zrovna vy, z ní může udělat společenskou událost. Může to z ní udělat dokonce kulturní událost roku! Tohle není inscenace, kde by na vaší přítomnosti nezáleželo. Není to jedna z těch, která se odehraje, ať už v hledišti sedí kdokoliv. Tady jde o vás. Tady jde o vaše tužby, představy a sny. V téhle inscenaci budete hrát hlavní roli. 

Na začátku každého vztahu máme pocit, že jsme potkali dokonalou spřízněnou duši. Ale co když se takový vztah změní v peklo? Jsou totiž lidé, nemocní lidé, s nimiž zdravý, fungující a láskyplný vztah nevytvoříte nikdy. 

Nejnovější autorská inscenace Kolektivu Nesladim vychází ze zkušeností a výpovědí obětí narcistických manipulátorů. Dokážete se včas odstřihnout?

 

Kolektiv Nesladim funguje od roku 2019 jako otevřená umělecká struktura. Dramaturgicky se zaměřuje na destigmatizaci psychických poruch a téma duševního zdraví prostřednictvím divadelní tvorby. V minulých letech realizovali projekty Dům bez spánku, Not lazy but tired, a ve spolupráci s festivalem 4+4 dny v pohybu Den mě oslepí, večer utiší, noc mě skryje. Koprodukčně spolupracovali také s festivalem Nahlavu, divadlem Archa, festivalem Ji.hlava, galerií Gampa a s katalánským festivalem L’Altre. Všechny projekty dlouhodobě konzultujeme s pracovníky a pracovnicemi Národního ústavu duševního zdraví v Klecanech.

 

FB událost

Režie: Braňo Mazúch
Režijní spolupráce: Linda Dušková
Dramaturgie: David Košťák, Sodja Zupanc Lotker
Scénografie: Lenka Rozsnyóová
Hudba: Matěj Šíma
Hrají: Johana Schmidtmajerová, Pavel Neškudla
PR a média: Pavla Chlebounová
Produkce: Kolektiv Nesladim

Projekt vznikl za podpory Festivalu 4+4 dny v pohybu, hlavního města Prahy a Ministerstva kultury České republiky.