Loading...

Čtyři dny | Four days

Bazén plný vzduchu

Resuscitační sbor Dana&Jana

Imerzivní zkušenost
  • Neděle 9. 10. / 15:00–16:00, Erpet Smíchov
Udeřila slavnostní poslední hodina provozu venkovního bazénu.
Odhoďte svetr, stud a obavy – zima je jen pocit.

 

Přijďte si společně zaplavat ve vzduchu, vyzkoušet nové plavecké styly, otestovat základy teorie otužování, zamotat se v kruhu, meandrovat a odrazit se ode dna, olízat si Ledňáčka. Měsíc je v úplňku, možná přijde i plavčík a Duch Bazénu!

K volné zábavě si můžete přinést vlastní šnorchl, nafukovací míč, badminton, frisbee, lehátko a plnou termosku.

Dobrovolný dress code: plavky a víc, obuv nebo ploutve dle vlastního vkusu a uvážení.

Teplota vzduchu a vody: Pocitová. Geomagnetické pole: Kolísavé.

Akce se koná za každého počasí.

Každý je odpovědný za svůj vlastní zážitek.

 

Resuscitační sbor:
K sobě nás před 20 lety přivedla láska k divadlu. K bazénu nás svedla sociální sít’ a radost z objevování nových možností jak se (vzájemně) udržet nad vodou.

Dana – Daniela Voráčková miluje horkou vanu a vášnivé diskuse na skoro jakékoliv téma, pochody krajinou, propadla pravidelnému otužování řekou v r. 2019. Je spoluzakladatelkou autorského tvůrčího týmu Stage Code, jednou z pěti Secondhand Women, jednou z Deadtownu Divadla Bří Formanů. Jako herečka/autorka/performerka prošla 100+1 projektem od pouličního divadla přes kabaret, fyzické divadlo až po činohru a film, je lektorkou autorské divadelní tvorby, moderátorkou, facilitátorkou a příležitostnou produkční.

Jana – Jana Bohutínská miluje les, hory, moře a venkovní plavání, saunu, šeříky, svou zahradu, kafe, knihy a psaní, které je také její profesí. Pracuje jako novinářka, výzkumnice a koučka na volné noze, píše o umění, kultuře, podnikání a osobním rozvoji. Jako vystudovaná estetička a divadelní vědkyně se dostala k přemýšlení a psaní o divadle, tanci a performance, což využívá, i když vede koučovací workshopy a učí psaní. Spolupracuje mj. s Reflexem, Tanečními aktualitami a Nadačním fondem pro taneční kariéru.