We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. | Více | Accept

Čtyři dny | Four days

Closing party – DJ Martin Mikuláš

JAZZ, SOUL, FUNK, DISCO, LATINO

  • Sobota 25. 9. / 20:00, ve škole

Martin Mikuláš a občas jenom DJ Mikuláš. Za mikrofón zasedám od roku 1996 a za ten kozí pirátský od roku 2005. 

DJovat jsem začal kolem roku 2000 a od house music a klubové scény se přes používané samply dostal až ke kořenům a to jsou pro mě jazz, soul, funk, disco, ale také africké a latinskoamerické rytmy, různý folklór a vše co se mi namane pod ruce. A namane se mi toho denně spousta. Chuť objevovat „nové“ na starých deskách mě vedla k otevření record shopu známého od roku 2009 jako PHONO.CZ. Zde mě najdete od pondělí do pátku prodávat desky a rozdávat moudra. Vinylová kultůra žije a u nás pořídíte vše potřebné, LP desky, gramofon, přenosku, servis… Díky tomuto záseku jsme s kolegou Ultrafinem zřejmě jediní, kteří pravidelně vysílají výhradně z vinylů. 

Vinyly sebou stále tahám i po klubech a festivalech a kudy chodím tudy sbírám nové. Do pořadu Estereo většinou vyberu něco z mého archívu a také nové přírůstky z record shopu. Spíše než aktuální novinky zde s kolegou Ultrafínem hrajeme klasiky a rarity. Záznamy jsou většinou ke slyšení na mixcloudu.

www.mixcloud.com/djmikulas