Loading...

Čtyři dny | Four days

Invisible Playground (DE)

Field Office Prague / Zpravodajská buňka Praha.

/ Místa činu (ÚLUV)
  • Pondělí 17. 10. / 18:00, ÚLUV
  • Čtvrtek 20. 10. / 18:00, ÚLUV
  • Pátek 21. 10. / 18:00, ÚLUV

17. play test zdarma
20. a 21. vstupné 100,– Kč

Pro účast se prosím registrujte zasláním emailu na
fieldoffice@invisibleplayground.com
Do předmětu napište „ATTENDING“. Lístky budou k prodeji na místě.

Máte rádi bojovky a chcete si pohrát i v místech, kterými jste dosud jen znuděně procházeli? Pak se pokuste o nevšední zážitek ve všedním životě. Právě vám je určeno neviditelné hřiště v ulicích Prahy, inovativní projekt takzvaných „Street Games“. Propracovaný systém her v historickém centru Prahy přijíždí do Čech přímo z Budapešti, kde byl premiérově vyzkoušen. Jako potenciální hráči přijdete na Národní třídu do „obchodu“, jinak pravého „Field Office“, což je oficiální termín pro zpravodajskou buňku. Tam sedí „tajní agenti“, tvářící se jako prodavači. Budou shromažďovat informace o velké pouliční hře a vytvoří pro vás speciální tajný herní plán… Chcete-li si projekt vyzkoušet, pilotní „game“ se koná 17. října v 18:00 v jednom z obchodů na Národní třídě.

INVISIBLE PLAYGROUND (Neviditelné hřiště) je progresívní skupina mladých berlínských umělců, designérů pouličních her a akademiků. Skupina s vážností sobě vlastní vyvíjí herní formáty, které slibují účastníkům vstup na neviditelná hřiště jejich každodenního životního prostoru. Invisible Playground vytvářejí herní formáty ve spolupráci s divadly, muzei či uměleckými festivaly a pořádají workshopy o herním designu a akce testující nové hry ve veřejném prostoru. Jsou také kurátory akce You Are GO!, mezinárodního festivalu pouličních her v Berlíně.

Follow the Field Office Prague live on fieldofficeprague.com.

Více o skupině na www.invisibleplayground.com.

Party Games with Invisible Playground

The Field Office Prague opens its doors for the first time to allow a limited group of brave adventurers to test elements of its upcoming Release. Find true love! Smuggle tetris pieces! And use the prototype of our new detection device for secret street poetry! Test runs will be announced throughout the party.“