Loading...

Čtyři dny | Four days

4×4 Live

Podcastové studio (Kateřina Fojtíková, Michal Kučerák, Petra Pětiletá)

POUZE 9. 10. (18:00–24:00) a 10.–11.10. (10:00–22:00) / ve škole a online
 
ŽIVÉ PŘENOSY – Youtube kanál festivalu ›
 
Aktuální program ›
Program detailně ›

 

4×4 Live je streamovací a podcastové studio, které vysílá živě po celou dobu festivalu. Studio najdete v prostorách Nové strašnické školy a je otevřenou platformou, kam zveme návštěvníky z řad široké i odborné veřejnosti. Mají možnost se zde setkat osobně s našimi hosty i moderátory přímo v prostorách festivalu, případně se vysílání účastnit online. 

Samotné vysílání má performativní charakter a jeho cílem je vytvořit audiovizuální záznam pro podcastový archiv.

Podcast vnímáme jako jeden ze současných nástrojů sdílení informací, vyprávění, které může mít nejrůznější formáty. Letošním tématem doprovodného programu festivalu 4+4 dny v pohybu je vzdělávání, jehož dosah bychom rádi rozšířili do virtuálního prostoru, ve kterém se bude odehrávat paralelní diskuse zaměřená na podněty vycházející z debat o současném vzdělávání. Aktuální celospolečenská situace způsobená virovým onemocněním covid-19 nás nutí hledat nové způsoby, formy a hranice vzdělávání, které je všudypřítomné, jen na to často zapomínáme.

Staňte se součástí online vysílání, které není věkově omezeno a jehož cílem je zapojit celé spektrum aktivních i pasivních aktérů vzdělávání od základních škol až po univerzity třetího věku. Aktuální program studia lze sledovat průběžně na webových stránkách festivalu.

FB událost ›