Loading...

Čtyři dny | Four days

4+4 +1 noc

Amelie Siba, Shizzle Orchestra, The Valentines, StayJ, The Clumsies, Viktorie Cabanová

Hudební festival
  • Pátek 16. 10. / 18:00—22:00 , na zahradě
    Zrušeno
Zdarma
Z důvodu mimořádných opatření ZRUŠENO

 

The Valentines

The Valentines je česká tříčlenná skupina z Hradce Králové, která vznikla v roce 2017. Kapela hraje hudbu žánrově zařaditelnou jako indie rock nebo indie pop. The Valentines mají na svém kontě dvě EP: Demos’17 a 4 Old Songs (We Didn’t Even Want to Share With You) a mnoho dalších singlů.

http://www.youtube.com/TheValentines

 

Shizzle Orchestra

Mladá desetičlenná skvadra z Prahy, která kombinuje razantní rap s nadupaným žesťovým doprovodem, která se nebojí spojit dohromady prvky balkánské dechovky, jazzu a rozmanité taneční hudby. Na pódiu tedy nečekejte postávajícího, nudně vyhlížejícího DJe, ale pořádnej nášup pražskýho hiphopu.

https://www.facebook.com/shizzleorchestra/

 

Amelie Siba

Amelie Siba je mladá písničkářka z Prahy, která patří mezi tzv. pokojíčkové tvůrce. Sedmnáctiletá Amelie již za poslední rok a půl stihla vydat pár singlů a v červnu minulého roku jí vyšlo EP It was nice to meet you, které vzniklo za pomoci Lukáše Vydry z kapely Dukla. Letos v květnu vydala nezávisle svoji první desku Dye my hair, kterou si sama nahrála a vytvořila. Živá prezentace alba je intimní zpovědí pojednávající o dospívání, vztahu sám k sobě i k ostatním.

Amelie Siba na YouTube

 

STAYJ

STAYJ je jazz-rocková hudební skupina, založená v roce 2016. Název STAYJ odkazuje na počáteční písmena křestních jmen jejích čtyř zakládajících členů. Od března 2017, kdy odehrála svůj první koncert, stihla tato hudební skupina zahrát na větších hudebních festivalech v Praze (Praha Žije Hudbou, Student Fest, NaKaši Fest a další) a připravuje se na koncerty po celé České republice, ale i v zahraničí (Paříž, Edinburgh, Londýn.…). Na jaře 2018 kapela STAYJ vydala svůj první singl s názvem Snooker, se kterým kapela mimo jiné vyhrála soutěž Česká desítka na RockZone 105,9. Rok poté vydala oblíbenou skladbu Weather Song. V únoru 2020 vydala kapela svou první desku Chapter 1: Stories.

Anglické, české a francouzské songy kapely STAYJ spojuje dobrá nálada, kterou šíří v řadách všeho publika, jejich energická kombinace rocku, jazzu, soulu a popu roztančí ženy, muže, děti i stoleté seniory. Pokud chcete vykouzlit úsměv na tváři svojí nebo svých blízkých, a zároveň zažít neopakovatelný hudební zážitek, koncert STAYJ je pro vás nepochybně to pravé.

https://bandzone.cz/stayjmusic

 

Viktorie Cabanová

Viktorie Cabanová se věnuje zpěvu a tanci již přes deset let. V posledních dvou letech začala s autorskou tvorbou a rovněž se zabývá a capella cover verzemi.