Loading...

Čtyři dny | Four days

Máš umělecké střevo?

Doprovodný program k výstavě The Independent Research of Subjectivity

/ Workshop
2. 10. pro rodiny s dětmi (14:00 – 17:00)
3. – 7. 10. pro školy – možnost objednat prohlídku s dílnou
Vstup zdarma

Díky programu Máš umělecké střevo? mohou studenti základních a středních škol uplatnit své tvůrčí schopnosti a zájmy, sdílet své názory na umění, nebo si jen vyzkoušet společnou práci. Seznámí se také se současnou výtvarnou scénou a galerijními institucemi.

Festival 4+ 4 dny v pohybu nabízel tento doprovodný program již loni. Pro velký úspěch nabízí komentované prohlídky výstavou a výtvarné dílny letos znovu, od pondělí 3. října do pátku 7. října 2016. Program i jeho nabídka se vám v tomto pracovním týdnu časově přizpůsobí, detaily lze domluvit osobně. Kapacita prohlídek je však omezená, proto využijte možnost rezervace na telefonním čísle 777 271 197 a e-mailu fourdays@theatre.cz.

Přijďte si prohlédnout výjimečný historický objekt i ryze současné výtvarné umění!

 

Platforma Máš umělecké střevo? (MUS) pořádá umělecké workshopy a výtvarné dílny; spolupracuje na nich s galeriemi, festivaly, jednorázovými projekty či přizvanými umělci. Tyto tvůrčí dílny jsou zaměřeny na prezentaci současného umění a aktivní dialog mezi umělci, pořadateli a návštěvníky akce.

Workshopy MUS v uplynulých letech vedli například výtvarníci David Böhm, Jiří Franta, Vj Kolouch, Martin Búřil, Veronika Vlková nebo Vladimír 518.

Mezi aktivity Platformy MUS patří spolupráce s komunitním centrem Plechárna na Černém Mostě a Fotograf Festivalem (Vyfoť Čerňák!), workshopy připravované pro Centrum současného umění DOX, Moravskou galerii v Brně či Národní galerii v Praze.