Loading...

Čtyři dny | Four days

GADJO.CZ (radio 1) feat. TROPICALISTA with EL CHECO (saxofon live)

(gypsy latin jazz meets world & balkan beats)

/ DJs
  • Sobota 3. 10. / 21:00, Desfours Palace
  • Sobota 10. 10. / 24:00, Desfourský palác

Radostně pestrá hudební selekce jako z narozeninového večírku Ernesta Che Guevary nebo podvečerní balkánské fiesty v centru Berlína. ,,Žánrová drzost a hudba s duší je to co hýbe jejich světem“ : napsal o Gadjo.cz vystoupení slovenský hudební festival Pohoda. Za djským projektem stojí radio 1 selektor Martin Juráček známý nejen z world music relace Všechny hudby světa ale taky z časté hudební spolupráce s legendárním romským akordeonistou Máriem Bihárim, fenomenální tanečnicí Yazz, vyhlášeným saxofonistou Šimonem Ornestem (Tap Tap Orchestra) i celou řadou dalších špičkových hudebníků a performerů.

Ve svém sobotním vystoupení na pódiu 4+4 dny v pohybu představí dlouholetou spolupráci s fenomenálním saxofonistou El Checem. Ten po deseti letech učinkování v legendárním orchestru Karla Vlacha vystupoval později jako člen kultovního souboru Vltava.

V roce 2011 založil v Barcelóně balkánskou latino dechovku The Love Songs Orchestra kterou režíruje dodnes. Společné jamování Gadjo.cz feat. EL Checo je natolik úpěšné a oblíbené že je s velikým nadšením kopírují mnohé další djské projekty.

Co víc si tihle dva můžou přát? A my se máme na co těšit. Ti z Vás co na Gadjo.cz tančili minule vědí že na jejich žánrový rock n roll jediná noha nezůstane v klidu. Tančírna jako bitch až do božího rána.

https://www.facebook.com/GADJO.CZ
http://www.radio1.cz/djs/54-gadjo-cz/
http://www.gadjo.cz

 

Program ve festivalovém baru ›