Loading...

Čtyři dny | Four days

Učíme se příběhy…

V rámci výstavy "Pozitivní vlna"

/ Výstava
  • Denně / , Casino

Začali jsme tvořit projekt, kterým chceme přispět k probuzení národní hrdosti. Věříme, že v naší zemi dřímá významný lidský potenciál založený na tvořivosti, hravosti, nápadech, šikovnosti, kterým můžeme ovlivnit nebo inspirovat celý svět. Naším přáním je navzájem se inspirovat a učit tvůrčími příběhy, které přispějí ke změně myšlení mnoha dalších lidí.

Vyhledáváme skutečné příběhy tvůrčích lidí, které chceme nabídnout široké veřejnosti k dalšímu sdílení a síťování informací. Postupně vytváříme přehled inspirujících příběhů, mapu pozitivních ostrůvků po celé ČR, platformu pro sdílení zkušeností a mediální kanály pro jejich zviditelnění.

Chceme spojovat jednotlivce i celé skupiny lidí v regionech, abychom v naší zemi způsobili Pozitivní vlnu plnou inspirace. Věříme, že tím přispějeme k zapojení a probuzení mnoha lidí a pozitivní transformaci společnosti v České republice.

Součástí projektu je také interaktivní výstava s názvem Pozitivní vlna, která obsahuje 5 videí s pozitivními příběhy lidí. Návštěvníci mohou spolu s námi sdílet další zajímavé kontakty a tipy na podobné příběhy, které budou následně zdokumentovány v projektu.

Projekt vzniká ve spolupráci s Creative Gate – kreativním prostředím pro setkávání tvůrčích světů se sdílením prostoru, informací, technologií, aplikací a různých společných služeb. Creative Gate pořádá setkání, akce a kurzy směrem k vlastní soběstačnosti. Vytváří přirozenou síť lidí s nápady a myšlením, které vede ke změně. Creative Gate tvoří spojovací článek nových příležitostí.

www.facebook.com – Učíme se příběhy
projekt@ucimesepribehy.cz

www.creativegate.cz
info@creativegate.cz