Loading...

Čtyři dny | Four days

CK Last minute Na Barrandov!

/ Místa činu (ÚLUV)
  • Denně / , ÚLUV

V atraktivním kancelářském prostředí najdete informace o zájezdech a budete mít možnost zakoupení jízdenek. Příjemná atmosféra, úsměv pracovnic, hudební podkres a osvěžení zdarma.

Kancelář bude otevřena od 17 do 22 hodin po celou dobu konání festivalu. Najdete nás u hlavního vchodu do budovy ÚLUV.

Na Barrandov!

Zájezd / Excursion / Gruppenreise

Atraktivní zážitková exkurze spojuje netradičním způsobem živou performance s audiovizuální instalací v autentickém prostředí Barrandova.

Vydejte se s námi na cestu za poznáním a dobrodružstvím. Pojeďte s námi na Barrandov! Okružní jízda touto pražskou čtvrtí vám otevře nečekané obzory a příjemně vás naladí. Pojedeme komfortním autobusem. Na cestě vás bude provázet milá stevardka, která vás obslouží dle vašeho přání a zkušený průvodce vám podá veškeré informace, abyste se na cestě necítili ztracení…
Nápoje a denní tisk jsou na naší lince samozřejmostí.

Zájezd pořádá cestovní agentura Last minute

>>

Vážení zákazníci CK Last Minute,
oznamujeme vám, že vzhledem k velkému zájmu o náš zážitkový výlet na Barrandov jsou všechna místa již zarezervována.Svoje rezervace si prosím vyzvedněte nejpozději do 18.45. (Kancelář bude z technických důvodů otevřena hodinu před odjezdem autobusu – tedy od 18.00.).

Informace pro ty, kteří si svoje lístky rezervovali přes internet: Pokud jste na vaši rezervaci nedostali odpověď s potvrzením rezervace, znamená to, že vaši rezervaci jsme již z kapacitních důvodů nemohli provést. Vaše rezervace tedy nebyla uskutečněna.

Pokud máte o zájezd zájem a nemáte zarezervovaný lístek, zkuste štěstí 15 min. před odjezdem autobusu – tzn. 18.45. V případě, že si někdo svou rezervaci nevyzvedne, bude pak nabídnuta znovu k prodeji.

Děkujeme za pochopení

<<

Cena vstupenek: 72/ 55 Kč, sraz v 18.55 v kanceláři CK Last minute umístěné u vstupu do ÚLUVu (vstup z ulice Charvátova 10), odjezd v 19 hod. Vzhledem k tomu, že se část zájezdu odehrává v exteriéru, doporučujeme se teple obléct. Zájezd nedoporučujeme pro osoby mladší 18-ti let

Autoři projektu: Iva Němcová, Lucia Škandíková, Dragan Stojčevski
Dramaturgická spolupráce: Matěj Samec
Produkce: Pavla Kubečková
Technický koordinátor: David Trávníček
Účinkují: Ladislav Čumba, Jana Kozubková, Mojmír Pukl a další