Čtyři dny | Four days

Zahraniční premiéry

 

Zahraniční premiéry 1996–2016

AXE GROUP (RUS)

AKEMI TAKEYA (JP/AT) & TETSUO FURUDATE (JP)

AKHE GROUP (RUS)

ALESSANDRO SCIARRONI (IT)

ALEXEJ MERCOUCHEV (RUS)

ALINE NARI (IT)

AMUND SVEN (NO)

ANDREA ADRIATICO (IT)

ANDREA SONNBERGER (DE) – GUSTAVO CIRÍACO (BRA)

ANDREW SCHNEIDER (USA)

ANNIE DORSEN (USA)

ANTOINE DEFOORT & JULIEN FOURNET (FR)

ARKADI ZAIDES (IL)

ARTSCENICO (DE) 

ATTAKKALARI CENTRE FOR MOVEMENT ARTS (IND)

AYDIN TEKER (TUR)

BADCO. (HR)

BEATE HOHN / ARNE FORKE (DE)

BERLIN  (B) 

BRUNO AMSTAD (CH)

BRYSSINCK & PEETERS (B) 

CAROL BROWN & ESTHER ROLINSON (UK)

CIE 13 (B)

CLAUDE BRUMACHON (FR)

CLUB GUY & RONI (NL)

COLECTIVO UNCORMORÁN (ESP)

COLLECT-IF (SI)

COMPAGNIE DRIFT (CH)

COMPAGNIE OLIVIER BODIN (F)

CONSERVAS (ESP)

CREW (B)

CRISTINA MALDONADO & ARTURO CASTILLO (MEX)

DANA MICHEL (CAD)

DANI LIMA (BRA)

DE UTVALGTE / JON FOSSE (NO) 

DEBRIS COMPANY (SK)

DEJA DONNE & EN-KNAP (SI)

DEREVO (RUS)

DIQUIS TIQUIS (CRI)

DIVADLO POTOŇ (SK)

DIVADLO SKRAT (SK)

DORIS UHLICH (AT)

DOROTHEÉ MUNYANEZA (FR/RWA)

DO-THEATRE (RUS)

EDUARD GABIA (ROM)

EINAT GANZ (IRL)

ERNA OMARSDOTTIR (ISL)

ET CETERA (SI)

FÁTIMA MIRANDA (ESP) 

FELIX RUCKERT (DE)

FILIP BERTE (B) 

FRANK VAN DE VEN (NL)

FRANKFURTER KÜCHE (DE)

GENERAL ELECTRICA (ESP)

GILLES JOBIN (CH/UK)

GOAT ISLAND (USA)

GOB SQUAD (DE/UK)

GOHATTO (IT)

GREGOR KAMNIKAR (SI)

GRIFTHEATER (NL)

HEAVY LES WANTED (SI)

HIROAKI UMEDA/S20 (JP)

HOPPART (HU)

CHRISTOPH WINKLER (DE)

CHUNKY MOVE (AUS) 

IMPORT – EXPORT (F)

INAT (HR)

INGRI FIKSDAL (NO)

INVISIBLE PLAYGROUND (DE)

IRIS REYES (VEN /NL)

IVANA MÜLLER (DE)

IZTOK KOVAČ & JANEZ JANŠA (SL)

JAGODA VAJT (SI)

JAN LANGEDIJK / DE DADERS(NL)

JAN MARTENS & PETER SEYNAEVE / CAMPO (B)

JAN PUSH (DE)

JEANNETTE VAN STEEN (NL)

JENNIGER MONSON (USA)

JO STROMGREN KOMPANI (NO)

JOAO FIADEIRO (PT)

JOELSON GUSSON (BR)

JONATAN CAMPDEVIELLE (FR)

JOSEF FRUČEK (SK)

JULIAN HETZEL (NL)

JUSTYNA JASLOWSKA (PL)

KETTLY NOËL & NELISIWE XABA (MALI/JAR.)

KINKALERI (IT)

KORAI OROM (HU)

KRISTIN RYG HELGEBOSTAD (NO)

KUMN(ROM)

LES MAUVAISES HERBES – DISMANŮV SOUBOR (FR)

LISBETH GRUWEZ / VOETVOLK (B)

LITHUANIAN DANCE INFORMATION CENTRE (LTU)

LOD / KRIS DEFOORT – DIRK ROOFTHOOFT (B) 

LOTTE VAN DEN BERG (NL)

MAGDA REITER& MATEJA REBOLJ (SI)

MAJA DELAK » (SI)

MALA KLINE (SI)

MAMMALIAN DIVING REFLEX (CAD)

MAPA (COL)

MARCO BERRENTTINI (CH)

MARTINE PISANI (F)

MATEJ KEJŽAR& GREGOR LUŠTEK (SI)

METTE EDVARDSEN (NO)

MICHAEL LAUB /ASTRID ENDRUWEIT/REMOTE CONTROL PRODUCTIONS (NL/DE)

MLADINSKO THEATRE (SI)

MOSTAR YOUTH THEATRE (BIH)

MOSTARSKI TEATAR MLADIH (BIH)

MOTUS (IT)

MOUVOIR / STEPHANIE THIERSCH (DE /F))

MUZEUM (SI)

MYRIAM GOURFINK (F)

NEEDCOMPANY /MAISONDAHLBONNEMA (B)

NEW ART CLUB (UK)

NIGEL CHARNOCK (UK)

NINA MEŠKO (SI)

NIV SHEINFELD & OREN LAOR (IL)

OBJEKTENTHEATER (NL)

ONE YELLOW RABBIT PERFORMANCE THEATRE (CAD)

ORCHESTR BANDINI(DE)

P.A.T. A ŠTÚDIO 12 / SLÁVA DAUBNEROVÁ (SK) 

PERCUSSION ENSEMBLE STUTTGART (DE)

PHILIPP GEHMACHER(UK/AT)

PIETER AMPE (BE)

PLESNI TEATER LJUBLJANA (SI)

POŽOŇ SENTIMENTÁL (SK)

ROB LIST (USA)

ROBBERT & FRANK (B)

SABINE SONNENSCHEIN (AT)

SÁRA WANG (DK)

SEAN TUAN JOHN (UK)

SEBASTIJAN HORVAT(SI)

SIMONE AUGHTERLONY (CH/NZ)

SOCÍETAS RAFFAELLO SANZIO (IT)

SON DE CUBA (CUB)

SONIA GÓMEZ (ESP) 

STATELESS

STEFAN DREHER (DE)

STEFAN PENTE(CH)

SU-EN BUTOH COMPANY (SWE)

SUPERAMAS (F/AT)

SUSSANA AKERLUND (SWE)

SVEN MUNDT / SCHAUBÜHNE LINDENFELS (DE)

SYLVIO DUFRAYER (BRA)

SYSTEME D / DOMINIQUE PORTE (CAD)

TANNO KEN’ICHI/NUMBERING MACHINE (JP)

TEATR CINEMA (PL)

TEATRI DI VITA (IT)

THE LUCIDITY SUITCASE INTERCONTINENTAL (USA /COL)

THE MOVING HOUSE THEATRE COMPANY (HU)

THE STROJ (SLOVINSKO)

THÉATRE ESPACE (NL))

THEATRE SILO (NL/CZ)

THOMAS LEHMEN (DE)

TOMAŽ GROM (SI)

TORNADO LUE (SK)

TRAFIK (HR)

TROPICAL TRANSFORM (HU)

TWO FISH (DE)

VALENTINA ČABRO (SI)

VELMA (CH) 

WENDY HOUSTOUN (UK)

WILLIAM WHEELER & ANTONIA BAEHR (DE)

YANIV COHEN (NO)

YASMEEN GODDER (ISR) 

ZACHARY OBERZAN (USA)

ZBANG DANCE COMPANY (UK)

ZITA SWOON GROUP (B)

ZOJA SMUTNÝ (CAD /GRC)

ŽIVE KVETY (SK)

 

 

České premiéry 1996 – 2014

420 PEOPLE 

BALETNÍ JEDNOTKA KŘEČ

BUCHTY A LOUTKY 

ČESKÁ OBEC SOKOLSKÁ 

DIVADLO ANTENA

DOT504 DANCE COMPANY

DRAGAN STOJČEVSKI & TEREZA BENEŠOVÁ &JAN BENEŠ 

FRANCESCO MICIELI – CLAUDIO MONTEVERDI – MICHAL NEJTEK – JIŘÍ HEŘMAN

HANDA GOTE

HOME / HOWARD LOTKER 

JAN BÁRTA – HALKA TŘEŠŇÁKOVÁ 

JAN KODET 

JAN NEBESKÝ – DAVID PRACHAŘ – EGON TOBIÁŠ 

JEDNOTKA/UNIT 

JIŘÍ ADÁMEK – BOCALOCA LAB

KALIVODA – PROCHÁZKA – ŠVEJDA – BENEŠ

KREPSKO

KRISTÝNA LHOTÁKOVÁ & LADISLAV SOUKUP

KRUSHA & SOUKUP

LEEN TEATRO 

LENKA DŘÍMALOVÁ COMPANY

LENKA TRETIAGOVÁ A LIGHT STUDIO

MAMAPAPA

MARTIN ZBROŽEK, JAROSLAV DUŠEK, ALAN VITOUŠ 

MIROSLAV BAMBUŠEK 

NANOHACH & LEA ŠVEJDOVÁ 

PETRA HAUEROVÁ & JIŘÍ MÁLEK & VRBÍK & VLADIMIR 518

PETRA PÚČIKOVÁ 

RYBA ŘVOUCÍ 

SECONDHAND WOMAN

TEATR NOVOGO FRONTA 

TEREZA LENEROVÁ 

TOW / PETRA HAUEROVÁ 

VERONIKA ŠVÁBOVÁ 

VERTEDANCE

VORÁČKOVÁ, BOUZKOVÁ, MALDONADO, LOTKER, KOMLOSI, MATTHEW, SCHENKER, ZUPANC-LOTKER

VOSTO5

ZATRESTBAND & VOXTET 

ŽÁN LOOSE